poniedziałek, 22 listopada 2010

1000 okładek - wywiad

Zdjęcie ze strony 1000 okladek
Jeszcze nie przebrzmiały echa "Co z ciebie wyrośnie?", a już Cudowna Dwójka z Hipopotama wyszykowała nową książkę.  1000 okładek Aleksandry i Daniela Mizielińskich to efekt fascynacji starymi książkami i zamiłowania do dobrego projektowania.   Część sporej kolekcji podziwiać można na stronie Książki / Books.  O polskiej antologii projektowania okładek opowiada pomysłodawca, Daniel Mizieliński.  Zapraszam.


©Monika Obuchow / Znak Zorro

Jeszcze przed premierą, 25 listopada (najbliższy czwartek) we wrocławskiej Galerii Design  spotkanie z Danielem Mizielińskim.  Godzina 18, Świdnicka 2/4  Więcej na stronie BWA.

Także niebawem kolejne odsłony rozmowy z Danielem Mizielińskim.  Jak zwykle:  bądźcie czujni!

2 komentarze:

bloggerka: niespa pisze...

Mamy w domu Miasteczko Mamoko, które córka bardzo lubi. Ja jednak chciałabym mieć bardzo Japońskie bajki, które znalazłam na stronie Hipopotam Studio jakiś czas temu. Nie wiem tylko czy książka ma nakład czy to limitowana seria?

Z racji moich zainteresowań książką, 1000 okładek z pewnością bardzo chciałabym mieć. Sądząc z zapowiedzi, to będzie grube tomisko, mam nadzieję, że cena tej pozycji nie będzie powalająca.

Pani Zorro pisze...

Chyba będzie konkretna, choć na nadchodzących spotkaniach podobno można ją będzie kupić 'w cenie promocyjnej'.