czwartek, 30 czerwca 2011

M.O.D.A.

Już za chwilę kolejna książka dla wielbicieli serii z wydawnictwa Dwie Siostry, szumnie zapowiadana M.O.D.A.  Zorro ekspertem w modzie książkowej chciałby się widzieć, więc wyrokuje, że i ten tom spotka się z dużym zainteresowaniem Polaków.  Autorka, Katarzyna Świeżak, tropicielka trendów, prezentuje co następuje, a rysuje Katarzyna Bogucka.Wygląda tajemniczo?  Jeszcze tylko kilka dni.  Niecierpliwym wyjawię, że autorki przygotowały niezły przekrój tematu, omawiając najciekawsze ''wynalazki'' ostatnich... 150 lat (dżinsy!). Torebki, sukienki - naturalnie, także perfumy; dziwadła i oczywiste oczywistości.  Ikony popkultury.


Chyba nie muszę Wam tłumaczyć, że ta książka będzie się sprzedawała nie tylko wśród obywatelek i obywateli, którzy dochowali się potomstwa?  Zatem przypomnę tylko, że autorkami koncepcji serii (czyli pomysłu na książki D.O.M.E.K., D.E.S.I.G.N. i M.O.D.A.) są Dobre Kobiety z Dwóch Sióstr i im przede wszystkim należą się wielkie brawa.  Te to dopiero mają nosa do trendów!
M.etki
O.bcasy
D.żinsy
A.didasy
Katarzyna Świeżak
il. Katarzyna Bogucka
wyd. Dwie Siostry 2011
stron 144

2 komentarze:

mala_forma pisze...

Mam nadzieję, że to nie będzie ostatnia część serii. I mam wrażenie, że konkursowa litera 'm' w tytule brzmiała trochę inaczej :)

Pani Zorro pisze...

Majtasy - przez wszystkich ukochane. ;-)