piątek, 1 września 2017

WRZESIEŃ W ŁODZI

Łódź to ma fajnie, bo ma ludzi, którym się chce. Powinnam ich kiedyś wszystkich wymienić, ale teraz jest czas Poli Amber, która choć wyjechała, wraca do Polski cały czas ciałem i duchem. Takim powrotem jest też dziś otwarty, a przez nią wymyślony Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci "Kropka + Kreska".  Wydarzeń mnóstwo (w tym wystawa), najlepiej po program sięgnąć do źródeł, ponieważ wszystko będzie się działo przez 17 dni w Fabryce Sztuki na ulicy Tymienieckiego 3. Dzisiaj było TAK (zdjęcia na FB).

plakat: Studio Ładne Halo

Festiwal ma przecież swoją stronę na Fejsie, tam cały program. Jeśli najlepiej kontroluje wam się wydarzenia przez tę platformę, tam warto zaznaczyć te, w których chcecie uczestniczyć. Mam nadzieję, że jednym z nich będzie mój wykład. Zapraszam 14 września:  „Pierwsza lekcja czytania", czyli jak patrzę, to co widzę (a często nie).  Fabryka Sztuki, godzina 18.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny; na warsztaty obowiązują zapisy.  Informacja i rezerwacja miejsc: warsztaty@fabrykasztuki.org lub (42) 646 88 65 w. 30.

Brak komentarzy: