środa, 9 czerwca 2010

Mały Klub Bunkra / Kraków


Krakowski Bunkier Sztuki to wyjątkowe miejsce.  Powodów jest wiele, jednym z nich Mały Klub Bunkra Sztuki, czyli warsztaty dla dzieci.   Blog Bunkra może być kopalnią poprzednich tematów, ale czas leci dalej, więc oto program na czerwiec:

12 czerwca "Spacer po wystawie".  Grzegorz Sztwiertnia oprowadzi dzieci po corocznej wystawie,  prezentującej osiągnięcia studentów malarstwa i rzeźby Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dzieci będą miały okazję zobaczyć nie tylko prace studentów, ale również obejrzeć pracownie artystyczne.
Zbiórka w holu Głównym Bunkra Sztuki o godzinie 11.

19 czerwca  warsztaty komiksowe "Zwabić i skołować".  Zwabią i skołują Artur Wabik – wydawca komiksów i Mateusz Kołek – ilustrator i rysownik. W trakcie wyłuszczą zasady tworzenia opowieści obrazkowych, pomogą stworzyć modelowego komiksowego bohatera, zdradzą tajniki sztuki komiksu.  Efektem finalnym warsztatów będą krótkie komiksy stworzone przez każdego z uczestników.

26 czerwca "Wideo kontra rysunek".  Łukasz Jastrubczak poprowadzi zawody sportowe, połączone z... aktywnością artystyczną.  W programie sztafeta z kamerą wideo.  I nie tylko.

Wszystkie zajęcia przewidziane są dla dzieci od 5 do 12 lat.
Początek zajęć godzina 11.
Koszt każdego warsztatu: 7 zł.
Zapisy: Anna Bargiel

miejsce:
 

Mały Bunkier Sztuki ma także ofertę zajęć dla szkół, a w niej: "Artysta do wynajęcia", "Mini manual, czyli jak zabrać wystawę do domu",  "O wiele rzeczy za dużo, by zmieścić w tak małym pudełku" oraz "Ćwiczenia na wyobraźnię".  Szczegóły na stronie Bunkra Sztuki.

Brak komentarzy: