wtorek, 8 marca 2011

Artyści kontra dzieci

Cafe Kulturalna w PKiN oraz studio graficzne Temperówka przystępują do akcji.  Jeśli PKiN, czyli Pałac Kultury i Nauki to znowu Warszawa.  Zatem jako słabo mobilny donosiciel uprzejmie informuję, że od początku tego roku dwie wyżej wymienione grupy postanowiły sprzężyć swe siły i wystartować z nową inicjatywą dla dzieci.


Zajęcia KULTURALNEJ TEMPERÓWKI opierają się na „dorosło-dziecięcej” wymianie wrażliwości, wyobraźni i kreatywności. To dzieci kształcą dorosłych! 

W ostatnią niedzielę zespół Paula i Karol wymieniali się z dziećmi swoim sposobem na ilustrowanie obrazu. Jak usłyszeć kolor? Czy pomarańczowy jest smutny? Wy narysujcie, a my wam zagramy. No i oczywiście instrumenty to nasze zabawki, więc bardzo prosimy, nie bierzcie bez pytania.   A na koniec zróbcie wielki bałagan, zilustrujemy i to!


Muzyków wpierali doświadczeni animatorzy, a program zajęć przygotowany został z myślą o dzieciach młodszych - zdecydowanie przedszkolnych - choć i "żłobkowe satelity" miały co robić.  Kawiarnia bowiem na ten czas zamienia się w teren przyjazny dzieciom.
Następne zajęcia w kwietniu.
Wszelkie informacje na stronie kawiarni przy Teatrze Dramatycznym.

Brak komentarzy: